Ministr Dobeš se setkal s novým předsedou RVŠ Fischerem

Praha, 30. ledna 2012 – Dnes odpoledne se setkal ministr školství Josef Dobeš s novým předsedou Rady vysokých škol Jakubem Fischerem. Toho si zvolili minulý čtvrtek akademici na svém sněmu.  

Ministr školství Josef Dobeš hned v úvodu poblahopřál Jakubu Fischerovi k jeho nové funkci: „Jsem rád, že jsme se dnes tady sešli a věřím, že najdeme společné řešení, které napomůže konstruktivní spolupráci na reformě vysokých škol,“zdůraznil ministr Dobeš s tím, že se s novým předsedou Rady vysokých škol dohodli na dalších setkáních.

Jakub Fischer přitom už minulý týden vyzval akademiky, aby se vrátili k jednáním s ministerstvem školství, přičemž odkázal na skutečnost, že jim jednání přislíbil jak ministr Dobeš, tak náměstek pro vysoké školy Ivan Wilhelm.

Tiskový odbor MŠMT
Tel.: 234 811 566
e-mail: press@msmt_cz